SoundCloud takipçi, dinlenme ve beğeni satın al, şarkılarını daha çok kitleye ulaştır ve daha çok popüler ol. Hemen ücretsiz kayıt ol ve sipariş ver!

Kendinizi bir müzisyen olarak daha çok kitleye tanıtmanın bir çok yolu vardır, fakat günümüzde bunu sosyal medyadan daha iyi bir yol yoktur. Soundcloud müzisyenlerin, sanatçıların, DJ'lerin müziklerini tanıtmak için en iyi ağlardan biridir. Soundcloud'un 175 milyonun üzerinde kullanıcısı olduğunu biliyor muydunuz? Bu Spotify ve diğer müzik platformlarından daha fazladır!

SoundCloud, internette bulunan en büyük ses akışı hizmeti olarak bilinir ve eğlence endüstrisindeki en önemli tanıtım platformlarından biridir. SoundCloud, çok sayıda kullanıcının şarkıdan, mixlere, canlı kayıtlardan, podcastlere çok çeşitli ses içeriği bulmasını sağlar ve bu varyasyonlar ile diğer platformlardan daha popüler olmayı başarmıştır. Dikkate alınması gereken bir diğer önemli şey, SoundCloud'un gerçek zamanlı beğeniler, yorum yapma, dinlenme ve diğer seçenekleri sunmasıdır. 

Nasıl SoundCloud Takipçi ve Dinlenme Satın Alabilirim?

En güvenilir ve kaliteli SoundCloud takipçi, dinlenme ve repost satın almak için 724sosyal.com 'dan sipariş oluşturmanız yeterlidir. Hiçbir zaman sizin Soundcloud şifrenize ihtiyaç duymayız! Siparişlerinizde profilinizin, veya gönderinizin linkini ve kaç takipçi, beğeni veya repost göndermek istediğinizi belirtmeniz yeterlidir. 724sosyal.com gece-gündüz farketmeksizin siparişlerinizi otomasyon yazılımı ile işleme alır ve gönderim yapmaya başlar. İki şekilde sipariş oluşturabilirsiniz:

 • 1-Ücretsiz Üye Olarak Sipariş Ver! (Önerilir)

  -Sitemize buraya tıklayarak açılan ekrandan ücretsiz kayıt olunhttps://724sosyal.com/tr/
  (Belirleyeceğiniz şifre sadece 724sosyal.com hesabınıza giriş yapmanız için gerekli olan şifredir, bu alana sosyal medya hesaplarınızın şifresini girmeyiniz.Hiçbir zaman sizin hesaplarınızın şifresine ihtiyaç duymaz ve talep etmeyiz.)

  -Üye olduktan sonra anasayfadan üye girişi yapınız sonra menüden "Bakiye Yükle" sayfasından hesabınıza dilediğiniz miktarda havale-kredi kartı veya bitcoin ile bakiye yükleyiniz. Yükleme yaptıktan 1-2 dk. içerisinde yüklediğiniz para 724sosyal.com hesabınıza eklenecektir.Bakiyenizi dilediğiniz sosyal medya platformu için sipariş verebilirsiniz.

  -Hesabınıza bakiyeniz eklendikten sonra tekrar menüden "Sipariş Ver" sayfasını açınız ve "Kategori" kısmından SoundCloud'u seçin ardından "Hizmet" kısmında kendinize uygun hizmeti seçin ve "Bağlantı" alanına profilinizin veya parçanızın url adresini ekleyin ardından "Miktar" kısmına ne kadar göndermek isteğinizi belirtin miktara göre toplam fiyat otomatik değişecektir. Sipariş ver butonuna bastığınızda hesabınızdaki bakiyeden siparişi tutarı alınacak ve siparişiniz otomatik olarak işleme alınacaktır.

 • 2-Üyeliksiz Hızlı Sipariş Ver!

  "SoundCloud Hızlı Sipariş" sayfasına ulaşmak için buraya tıklayınız.

  -
  Kendinize uygun bir hizmeti seçtikten sonra  "Bağlantı" alanına profilinizin veya parçanızın url adresini ekleyin ardından "Miktar" kısmına ne kadar göndermek isteğinizi belirtin miktara göre toplam fiyat otomatik değişecektir, İsim, Soyisim, E-posta bilgilerinizi de girdikten sonra ödeme yönteminizi seçip "Sipariş Ver" butonuna bastığınızda ödeme ekranına yönlendirilirsiniz ödemeniz tamamlandıktan sonra siparişiniz otomatik olarak işleme alınır ve SoundCloud takipçi arttırmaSoundCloud dinlenme arttırmaSoundCloud beğeni arttırma veya diğer işlemlerin gönderimi sağlanır.

Hangi SoundCloud Hizmetlerini Satın Alabilirsiniz?

 • Soundcloud takipçi satın alabilirsiniz.
 • Soundcloud dinlenme satın alabilirsiniz.
 • Soundcloud beğeni satın alabilirsiniz.
 • Soundcloud repost satın alabilirsiniz.
 • Soundcloud indirilme satın alabilirsiniz.

Nasıl Destek Alabilirim?

724sosyal.com SoundCloud  ve diğer tüm sosyal medya platformları siparişleriniz ve tüm sipariş öncesi soru,sorun veya isteklerinizi bize üye girişi yaptıktan sonra menüden "Destek Talepleri" sayfasından "Destek Talebi Oluştur" butonuna basarak iletebilirsiniz. Destek taleplerin 7/24 aktif destek ekibimiz tarafından incelenir ve en kısa sürede yanıtlanır.

Neden SoundCloud Hizmetleri Satın Almalısınız?

Sosyal medyanın hayatımıza girmesi ile birlikte dijital ortamlardaki sayıların değerleri daha çok önem kazandı, profillerdeki takipçi sayıları, gönderilerin beğenilme sayısı, gelen yorumların sayısı vs. tüm bu metrikler kişiler sosyal varlıklarını niteleyen tanımlar haline geldi. Tüm bu gelişmeler SoundCloud gibi platformlar içinde algoritmalarının değişmesine daha çok dinlenenin daha çok insanlara ulaştırılmasına, daha çok takipçisi olan kişinin daha fazla aynı tarza hitap eden kişiye gösterilerek üyelerin zaman geçirme süresinin arttırılması sağlandı. Çok kısa bir örnek ile herhangi bir anahtar kelimeyi Soudcloud'ta arattığınızda en çok dinlenin parça genellikle en üstte yer alır ve aynı şekilde kullanıcılar her zaman birkaç dinlenme almış parça yerine her zaman en çok dinlenin parçayı açmak ister...

SoundCloud'da çok daha popüler olmak, hayran kitlesinin genişlemesi sağlamak için 724sosyal.com SoundCloud hizmetlerinden faydalanmak için bir çok etken vardır bunlardan birkaçı:

 • Parçalarınızın daha popüler olması için SoundCloud dinlenme satın almalısınız, dinlenmesi ve etkileşimi çok olan parçalar her zaman daha üst sıralamada yer alır ve hayranlarınızın artmasını sağlar.
 • İnsanlar dinlenme sayısı fazla olan müzisyenleri daha çok keşfetmeye meyillidir bu sizin daha çok parçanızın dinlenmesine ve kitlenizin genişlemesini sağlar.
 • Takipçi, dinlenme ve beğenilerinizin fazla olması SoundCloud'un dikkatini çeker ve algoritmalar gereği sizin müzik türünüze(genre) hitap eden kişilere önerilir bu sayede potansiyel dinleyicilerinizi gerçek bir hayran kitlesine dönüştürme fırsatı elde etmiş olursunuz. 
 

SoundCloud Takipçi ve Dinlenme Satın Almak Güvenli Mi?

Soundcloud hizmetleri satın almak %100 güvenlidir. Soudcloud yıllar boyu sabit,stabil bir algoritmaya sahiptir ve servislerimiz organik kitlelerden oluşur bu sebeple Soundcloud profiliniz satın alacağınız hizmetlerden kesinlikle olumsuz etkilenmez. Servislerimizin çalışma mantığında SoundCloud kurallarını ihlal eden hiç bir işleme yer verilmemektedir.

Sıkça sorulan sorulardan birisi "Soundcloud hesabım engellenir mi? ". Bu sorunun yanıtı Soundcloud ve tüm sosyal medya platformları için aynıdır. Milyonlarca insan, sanatçılar, DJ'ler hesap kalitelerini arttırmak keşfedilme oranlarını yükseltmek ve daha prestijli bir izlenim sağlamak için takipçi, dinlenme ve beğeni satın almak için sosyal medya ajanslarından yardım ve destek alır. Sitemizdeki servisler hesaplarınızın engellenmesine yol açmaz, hizmetlerimizin tamamı organik bir şekilde tamamlanır.

SoundCloud Dinlenme Satın Al

Bir kullanıcı SoundCloud'daki parçalarınızdan birine çal düğmesini tıkladığında, SoundCloud onu çalındı olarak sayar. Parçanın ne kadar süre çaldığını veya kullanıcının ona nasıl tepki verdiğini dikkate almaz bu Souncloud kullanıcıları için gerçek bir avantaj, çünkü oyun sayısı diğer ziyaretçilere müziğinizin ne sıklıkta dinlendiğini gösterir. Sadece dinlenme satın almak SoundCloud'a başara ulaşmanız için yeterli değildir, ancak etkili bir başlangıçtır.

SoundCloud topluluğunun bir parçasıysanız, müzik endüstrisinde başarılı bir izlenim vermenin müziğinizi pazarlamanın ne anlamına geldiğini unutmamalısınız dolayısıyla Soundcloud'un nasıl çalıştığı ve hangi stratejilerin uygulanabileceği hakkında temel bilgilere sahip olmalısınız. Bu stratejilerden biri, istatistikleri sürekli artan şekilde geliştirmek ve daha fazla dinleyiciyi profilinize veya şarkınıza çekmek için SoundCloud dinlenme satın almalısınız. Deneyimli bir sosyal medya ajansı olarak, SoundCloud parçalarınız için uygun fiyatlar ile en profesyonel şekilde dinlenme hizmeti salıyoruz.

SoundCloud Beğeni Satın Al

Soundcloud beğeni satın almak parçanızın kalitesini ve popülerliğini etkileyen en önemli etkenlerde bir diğeridir. Beğeni elde etmek tüm sosyal medya platformlarında olduğu gibi Soundcloud'ta da zor bir eylem olmak ile birlikte insanların ve aynı zamanda Soundcloud algoritmasının da çok önem verdiği eylemlerden birisidir.

SoundCloud beğeni satın aldığınızda bu istatistiklerinize olumlu bir etki sağlayacaktır, beğeni siparişlerinizde dinlenme sayınız ile beğeni sayınız arasındaki oranı korumaya dikkat etmelisiniz. SoundCloud 724sosyal.com'dan satın aldığınız beğeniler istatisliklerinize mutlaka yansıtır bunun hileli bir eylem olarak algılamaz çünkü servislerimiz organik bir gönderim sağlar. Gerçek kullanıcılardan SoundCloud beğeniye ihtiyacınız varsa, 724sosyal.com 'dan sipariş edebilirsiniz.

SoundCloud Takipçi Satın Al

SoundCloud, müzik endüstrisi üyelerine ağ oluşturma ve yeni parçaları tanıtmak için bir platform sunar. Müzisyenlerin kendi kayıtlarını, çalışmalarını büyük bir topluluğa sunmalarını kolaylaştırır.Yayıncıdan yapımcıya kadar, yetenek arayışı esasen sosyal medyada gerçekleştiriliyor Soundcloud'ta aktif olmayan ve bir topluluk oluşturamayanların keşfedilme ve tanıtılma şansları çok azdır.

Ağınızı daha da genişletmek için SoundCloud takipçi satın alabilirsiniz bu sayede takip ettiğiniz hesaplar ile takipçileriniz arasında kısa zamanda olumlu bir denge olacaktır veya takipçilerinizi çok daha fazla yaparak popüler bir izlenim yaratabilirsiniz. Müzik endüstrisinde aktif olarak hizmet veren bir sosyal medya ajansı olarak tüm soundcloud takipçi siparişlerinizi en profesyonel şekilde hazırlar ve uygularız.

724sosyal.com güvenilir mi?

Siparişleriniz için hiçbir zaman şifre veya mail vermenize ihtiyacımız yoktur. Kanal linkini ve üye miktarını belirterek verdiğiniz siparişler anında işleme alınır ve teslim edilir. Ödemelerinizi havale ve PAYTR altyapasında çalışan sanal poslarımız ile kredi kartı ile gerçekleştirebilirsiniz.