Spotify kaydetme, dinlenme ve takipçi satın al; şarkıların herkes tarafından duyulsun, ünün artsın, herkes seni konuşsun! Kayıt olmak ücretsiz, sipariş vermek çok ucuz!

İnsanların sizi müzisyen olarak tanımalarını, şarkılarınızla her yere girmeyi, duygulara tercüman olmayı istiyorsanız bunu yapmak için stüdyoya gitmeniz gerekmez. İnternetten de rahatlıkla gerçekleştireceğiniz bu hayal; size şöhret ve ciddi bir gelir kazandıracaktır. Bilindiği gibi Spotify; dijital müzik, video ve podcast platformudur. Ayrıca Spotify; sanatçı, DJ ve müzisyenlere ait lisanslı müziklerin tanıtımını yapmak için kullanabilecekleri bir araçtır. Soundcloud ile karşılaştırıldığında Spotify kullanıcılarının sayısı 100 milyon daha fazladır. Bu nedenle Spotify bu alanın en popüler ismidir. Tüm Spotify kullanıcıları müzik listeleri oluşturmak, hazırladıkları çalma listelerini başkalarıyla paylaşmak, telefonda müzik dinleme keyfi yaşarken bunu Facebook ve benzeri sosyal medya platformlarıyla da entegre etmek gibi olanaklara sahiptir. Parçaları listeleyip paylaşmanın yanında Spotify, onları indirmenize de izin verir. Kısaca Spotify; siz neredeyseniz, duymak istediklerinizi oraya getirir!

Müzik yapmaya henüz yeni başladıysanız Spotify takipçi ve dinlenme artırma konusunda güçlük çekmeniz normaldir. Ancak bu gibi platformlarda ne kadar çok dinlenirseniz ve sizi kaç kişi takip ederse; bunların hepsi müzik kariyerinizde ayrı bir basamak olacaktır. Şarkıların ön plana çıkabilmesi için dinlenmesi gerekir. Şarkılarınız başkaları tarafından paylaşılsın, tavsiye edilsin, dilden dile yayılsın istiyorsanız bunun için Spotify hizmetlerine ihtiyacınız vardır.

Spotify hizmetleri sizin burada istediğiniz konuma yükselmenizi sağlayacaktır. İşte 724sosyal.com; Spotify takipçi gönderimi, şarkı dinlenme ve kaydetme, albüm/playlist dinlenme gibi pek çok hizmetiyle daha fazla kişiye ulaşmanızı sağlayacaktır. 724sosyal.com profesyonel ve deneyimli kadrosu, gelişmiş altyapısı, hızlı ve güvenilir servisleriyle her sosyal mecrâda olduğu gibi Spotify’da da en büyük destekçinizdir. Çünkü 724sosyal.com bilir ki Spotify dinlenme ve takipçi satın almak burada başarılı olmak isteyenlerin hakkıdır.


Spotify Takipçi Satın Al Spotify Dinlenme Satın Al

Online Spotify Takipçi ve Dinlenme Satın Al Whatsapp ile Spotify Takipçi ve Dinlenme Satın Al


Spotify Dinlenme ve Takipçi Nasıl Alınır?

Kaliteden asla ödün vermeyen, gizlilik ve güvenlik konusunda çok hassas olan 724sosyal.com, Spotify hizmetlerinde de bu kriterleri benimsemektedir. Spotify takipçi ve dinlenme satın al, müziğinin gücünü göster! sloganıyla hareket eden sitemiz; verdiğiniz siparişleri büyük bir özenle teslim eder. Üstelik bunu yaparken kesinlikle sizden Spotify şifrenizi istemez.Yalnızca gönderinizin veya profilinizin linkini girip kaç adet dinlenme ya da takipçiye ihtiyacınız olduğunuzu yazmanız kâfidir. 724sosyal.com üzerinden hizmet satın alırken beklemeye gerek yoktur. Bütün siparişler otomatik olarak işleme alınmakta ve ânında hızlı teslimat gerçekleştirilmektedir.

Sipariş oluşturma aşamasında iki seçeneğiniz vardır:

1.Üyeliğinizi Ücretsiz Bir Şekilde Gerçekleştirerek Siparişinizi Verin! (Önerilen Yöntem)

Buraya tıklayarak kaydınızı ücretsiz tamamlayarak devam edinhttps://724sosyal.com/tr/

 • (Yazacağınız şifre 724sosyal.com sitesi üzerindeki hesabınıza erişmek için kullanacağınız şifredir. Buraya başka bir sosyal medya hesabınızda kullandığınız şifreyi yazmamanız gerekmektedir. Parola üyelik girişi yapmayı sağlar. Onun dışında sitemiz sipariş oluşturma, ödeme ve diğer alanlarda kesinlikle parola gibi bilgileri sormaz.
 • Üyelik işleminiz başarılı bir şekilde gerçekleştiyse anasayfaya geri dönüp hesabınıza girin.
 • Menüde yer alan "Bakiye Yükle" kısmına tıklayarak istediğiniz tutarı hesabınıza bakiye olarak yansıtın. Bakiye yüklerken dilediğiniz bitcoin, havale ya da kredi kartı yöntemleri kullanılabilir.
 • Yükleme bitince bakiyeniz birkaç dakikada hesabınıza geçecektir. Bu bakiye yalnızca Spotify hizmetlerinde değil diğer hizmetlerimizde de kullanılabilir.
 • Hesaba aktarılan bakiye ile Spotify hizmeti satın almak için yine menüye gelin. "Sipariş Ver" bölümüne erişin. "Kategori" alanından Spotify'ı seçerek hangi hizmeti almak istiyorsanız "Hizmet" yazan yerde onu işaretleyin.
 • "Bağlantı" bölümüne de parça, playlist veya profilinizin linkini yani URL adresini yapıştırın.
 • Daha sonra "Miktar" kutusuna kaç üye göndermek istiyorsanız onu yazın. Bu işlemden sonra fiyatın güncellendiğini göreceksiniz.
 • Sipariş ver butonuna basın. Sipariş bedeli bakiyenizden tahsil edilecek ve ânında teslimat başlayacaktır.

2.Güvenli ve Hızlı Sipariş (Üye Olmadan)

 "Spotify Hızlı Sipariş" sayfasına buraya tıklayarak ulaşabilirsiniz.

 • Almak istediğiniz hizmeti belirleyiniz ve "Bağlantı" kısmına parçanızın, playlistinizin ya da profilinizin linkini giriniz.
 • Daha sonra gönderim yapılacak miktarı yazın. Toplam fiyatın miktara bağlı olarak değişkenlik göstereceğini unutmayın.
 • İsminizi, Soyisminizi, E-postanızı yazıp kendinize uygun bir ödeme yöntemi tercih ederek "Sipariş Ver" yazılı olan butona tıklayın.
 • Açılan ödeme ekranındaki yönergeleri izleyin. Bunu müteakiben siparişiniz hemen işleme alınacak ve aldığınız hizmet sunulmaya başlayacaktır.
 • Spotify takipçi arttırma, Spotify kaydedilme arttırma, Spotify dinlenme arttırma yahut başka bir hizmet, sipariş verildikten hemen sonra hiç gecikme yaşanmaksızın derhal gönderilir. (Siparişin tamamlanma süresi miktara göre farklılık arz edebilir.)

Satın Alabileceğim Spotify Hizmetleri Nelerdir?

 

 • Spotify takipçi satın alınabilir.
  Spotify hileleri gibi güvenilmeyen yöntemlere başvurmaksızın profilinizi daha fazla kişinin takip etmesini sağlayabilirsiniz.
 • Spotify dinlenme satın alaınabilir.
  Spotify’da yayınladığınız parçaları geniş kitlelere duyurmak adına Spotify hilesi ve benzeri işe yaramaz yöntemleri bir kenara bırakarak dinlenmelerinizi en hızlı ve güvenli yoldan artırabilirsiniz.
 • Spotify premium dinlenme satın alınabilir.
  Spotify parçalarınız Premium hesaplar tarafından dinlenir. Bu da sizin için ekstra kazanç demektir.
 • Spotify albüm dinlenme satın alınabilir.
  Spotify albümleriniz için dinlenme sayısını artırarak prestij elde edebilirsiniz.
 • Spotify playlist dinlenme satın alınabilir.
  Spotify playlistleri de istenildiği kadar dinlenme gönderilerek daha fazla insana ulaştırılabilir.
 • Spotify kaydedilme (kaydetme) satın alınabilir.
  Spotify parçalarınızın etkileşim oranlarını yükseltmek, bu hizmet ile mümkündür. Parçalarınız yüzlerce, binlerce kişi tarafından kaydedilecek ve bu, onları hak ettiği noktaya taşıyacaktır.

Yardıma mı İhtiyacınız Var?


Siparişinizi vermeden önce sormak istedikleriniz varsa, herhangi bir konuda desteğe ihtiyaç duyuyorsanız, bir talebiniz mevcutsa 724sosyal.com ekibiyle her zaman iletişime geçerek kısa zamanda çözüme ulaşabilirsiniz. Bunun için hesabınıza giriş yaparak menüdeki "Destek Talepleri" kısmına tıklayınız. "Destek Talebi Oluştur" butonu vasıtasıyla bizimle irtibat kurabilirsiniz. Personellerimiz hafta sonu dâhil olmak üzere saat kaç olursa olsun aktif durumdadır. Bu nedenle size minimum süre içerisinde geri bildirim yapılacaktır.

 

Spotify Hizmeti Almanın Avantajları


Spotify çok sayıda DJ ve müzisyenin yer aldığı bir platformdur. Yani rakibiniz fazladır. Bunların önüne geçmeniz zor fakat imkânsız değildir. Parçalarınıza dinlenme satın alırsanız daha fazla kişinin onlardan haberdar olması kolaylaşır. Üstelik bu, profilinize güçlü bir imaj kazandırır. 

Spotify takipçi satın alma hizmeti de bunun gibidir. Profilinizi yeni görenler sizin profesyonel bir müzisyen olduğunuza kanaat getirsin diye düşünüyorsanız takipçi alarak bunu başarabilirsiniz.

Spotify hizmetleri başka avantajları da beraberinde getirir. Onlar şöyle sıralanabilir:

·        Spotify dinlenme satın alırsanız parçalarınızın popüleritesi artar. Fazla dinlenen parçalar elbette daha çok hit alır, üst sıralara yükselerek hep göz önünde olur. Bu da hayran kitlenizi genişletir.

·        Bir müzisyenin dinlenme sayısı az ise insanlar onu keşfetmeye değer bulmaz. Ancak parçalarınızın onbinlerce kişi tarafından dinlendiğini görürlerse bu, merak uyandırır ve sizi dinlemeye teşvik eder.

·        Spotify; beğenileri, dinlenmeleri ve takipçileri çok olan hesaplara –deyim yerindeyse- iltimas uygular. Yani Spotify algoritmaları bu hesapları diğerlerinin önüne geçirir. Genre

·        (müzik türü) doğrultusunda herkese farklı önerilerde bulunulurken, sizin parçalarınız da ‘önerilenler’ arasına zirveden giriş yapar. Böylece sizi beğeniyle dinleyen ve takip eden kişi sayısı artar.

·        Spotify hizmetleri alarak buradaki ağınızı büyütme şansı kazanırsınız. Spotify platformunun kuytu köşelerinde kalmak istemiyorsanız; kendinizi göstermek, farkınızı ortaya koymak noktasında bu hizmetler gerçekten işinize yarayacaktır.

·        Müziklerin ne kadar dinlendiği, nasıl etkileşim aldığı son derece mühimdir. Zira Spotify’da parça sıralaması dinlenme sıklığına ve toplam dinlenme sayısına göre aşekillenmektedir.

·        Müzik sizin için bir kariyer hedefiyse, Spotify ile yeteneklerinizi sergilemeyi arzu ediyorsanız sadece müziğinize zaman ayırmak, tanıtımı için fazla uğraşmamak adına Spotify hizmetlerinden yararlanmalısınız.

 

Spotify Dinlenme ve Takipçi Hizmeti Güvenilir mi? 


%100 güvenilirdir. Spotify hizmetleri almanın hesabınıza en ufak bir zararı olmayacaktır. Kuşku duymanıza hiç gerek yoktur. 724sosyal.com gizlilik ve güvenlik konusunda oldukça titiz davranır. Hiçbir Spotify hizmetimiz profilinizin olumsuz etkilenmesine; Spotify algoritmaları tarafından yasaklanmasına sebebiyet vermez.

Çünkü tüm Spotify servislerimiz bu platformun hüküm ve koşullarına göre düzenlenmiştir. Bir yıl içinde almış olduğu yaklaşık 1 milyon siparişi başarıyla tamamlayan 724sosyal.com, tek bir müşteriden bile şikâyet almamıştır.

Sitemizden ne kadar takipçi, dinlenme, kaydedilme alırsanız alın, hangi hizmetten kaç kez faydalanırsanız faydalanın; limit fark etmeksizin kesinlikle bunun sizin için küçük bir dezavantaj bile oluşturmayacağı garantidir.

DJ’lerin, sanatçıların ve farklı alanlarda faaliyet gösteren pek çok insanın ilk tercihi olan sitemiz kendilerini ve çalışmalarını daha çok kişinin bilmesini sağlamak, hesaplarını büyütüp geliştirmek, bulundukları platformda tanınmış bir isim hâline gelmek maksadıyla bizi tercih etmektedir.

İşte kaydedilme, dinlenme ve takipçi gibi tüm hizmetlerimiz bu doğrultuda insanlara yardımcı olmaktadır. Sitemizde yer alan servislerin hiçbiri hesapların banlanmasına neden olmaz, kuralları ihlâl etmez. Hepsi doğal bir biçimde yerine getirilir, algoritmaların radarına takılmaz!

 

Spotify Dinlenme Satın Al


Spotify dinlenme hizmeti sayesinde parçalarınızın görünürlüğünü artırabilirsiniz. Hızlı ve organik Spotify servislerimiz daha yüksek bir sıralama elde etmenizi sağlayacaktır. Spotify dinlenme ile şarkılarınız, kısa zamanda meşhur olacak ve bu, size büyük bir hayran kitlesi kazandıracaktır.

Yapmanız gereken tek şey siparişinizi vermektir. Ondan sonra parçanızın nasıl hızla zirveye tırmandığını izlemek size çok keyif verecektir. Siparişinizin ardından parçalarınızı dinleyecek olan kullanıcıların her biri farklı ve gerçektir. Bundan dolayı telif hakkı konusunda herhangi bir sorun yaşanmayacaktır. Servislerimizde bot gönderimine, yapay hizmetlere, hesabınızın itibarını ve kalitesini zedeleyecek şeylere yer yoktur

Spotify algoritması sıralama yaparken rakamlara dayanan verileri göz önünde bulundurur. Bir sanatçının parçaları sürekli dinleniyorsa onun Spotify’daki bilinirliği artacak, prestiji güçlenecektir. Bunun tam tersi; dinlenmelerin az olması sıralamalarda alt sıralara düşmeye yol açacaktır.

Organik dinlenme sağlamak zaman ve emek gerektirir. Neyse ki 724sosyal.com profesyonel sosyal medya ajansı olarak biz; sizi bu zorluktan kurtarıyor ve size uğraşmadan, doğal dinlenme ile şarkılarınızı üst sıralara taşıma fırsatı sunuyoruz.

Hem bu dinleyiciler yalnızca müziğinizi dinleyip geçmeyecektir. Hepsi gerçek olduğu için; büyük bir kısmının sizi takip etme ve hayranınız olma ihtimali fazladır. Böylelikle Spotify’da daha etkin bir konuma gelecek, geniş bir hedef kitleye hitap edecek ve sevenlerinizi çoğaltacaksınız.

 

 

Spotify Takipçi Satın Al


Spotify takipçi artırma
işlemi de en az dinlenme sayısının artırımı kadar önemlidir. Spotify denizinde daha derinlere yelken açmak, bu macerayı daha eğlenceli bir hâle getirmek, daha fazla kişi tarafından keşfedilmek istiyorsanız bu hizmet tam sizin içindir.

724sosyal.com üzerinden satın alacağınız Spotify takipçileri de tamamıyla gerçek kullanıcılardan oluşmaktadır. Spotify dinlenmesi ve takipçisi çok olan hesapları dikkate alır. Onların parçalarını resmi Spotify listelerinde gösterir. Bu da sizin için onbinlerce potansiyel takipçi ve dinleyici demektir.

Premium Spotify takipçi ve dinlenme satışı yaptığını söyleyen pek çok insan vardır. Fakat güven vermeyen bu kişilerden uzak durulmalıdır. Yoksa hesabınızın kapatılma riski mevcuttur. Böyle bir şey olmasa bile etkileşimlerinizin düşmesi ve her şeyin başlamadan bitmesi muhtemeldir.

Spotify dinlenme satın almak istiyorsanız bot kullanımı yapmayan, güvenilir ve tecrübeli bir sosyal medya ajansına başvurmanız lâzımdır. İşte 724sosyal.com bu kriterlerin hepsine sahiptir.

Spotify’da önemli başarılara imza atan çoğu sanatçının hesabında imzamız bulunmaktadır. Projelere katkı sağlayarak onlara ivme kazandırmaktan gurur duyan sitemiz; size de en iyi şekilde yardım etmeye hazırdır.

Siz de şarkılarınızı gerçek kullanıcılar dinlesin, sıralamanız artsın istiyorsanız hemen sipariş vermeniz yeterlidir.

 

724sosyal.com Güvenli midir?


Sitemiz güvenlik konusunda hiçbir sorun barındırmamaktadır. Siparişler mail veya şifre gibi bilgiler istenmeden işleme alınıp teslim edilir. Sadece profil linki ve gönderilecek üye/dinlenme vb. sayısını girmek yeterli olmaktadır.

Siparişlerin gönderiminde gecikme yaşanmaz. Ödemeler PAYTR ve havale altyapısında çalışan sanal poslar aracılığıyla kredi kartı üzerinden yapılabilir.