Son zamanlarda daha çok popüler hale gelen Telegram için telegram takipçi hilesi satın almak ve üye arttırmak, 724sosyal.com ile hem çok hızlı hem de çok güvenildir! Tüm Telegram platformlarını bir arada toplayarak Telegram yöneticileri için gereken yardımcı tüm araçlara sitemizde yer veriyoruz ve tüm servislerimizi sürekli güncelliyor ve yenilerini ekliyoruz. Türkiye'nin lider telegram hizmetleri sağlayıcısı olmanın gururunu yaşıyoruz!

724sosyal.com olarak Telegram'daki takipçilerinizi yani kanal ve gruplarınızdaki üyelerin sayısını arttırmak için en kaliteli ve güvenli hizmetleri sunuyoruz!

Bitcoin ve altcoin kanalları, hisse, sinyal, forex ve borsa kanalları, arşiv, yetişkin içerikleri grupları, link paylaşımı grupları, kriptopara haber ve tanıtım grupları, yardım grupları, kurumsal şirketlerin tanıtım kanalları başta olmak üzere sektörde en kalite ve limitsiz telegram takipçisi gönderimi sağlayan tek sosyal medya hizmetleri ajansı ve smm paneldir!

Telegram Kanal Üye Takipçi Satın Al Telegram Grup Üye Takipçi Satın Al Telegram Görüntülenme Satın Al


GERÇEK ÜYE HİZMETİMİZ AKTİF!
Sizin belirlediğiniz rakip veya size benzer grupların üyeleriniz sizin kendi grubunuza aktarıyoruz! Bu sayede gerçek ve sizin sektörünüzle ilgili potansiyel üyelere sahip oluyorsunuz!
 Detaylı bilgi için iletişime geçebilir ve sizde kendi kitlenize uygun kaliteli üyelere sahip olabilirsiniz.


YENİ AÇILACAK KANAL VE GRUPLAR İÇİN ÖZEL FIRSATLAR!
Eğer yeni bir grup veya kanal açacaksanız ve yüksek adetli üyeler satın almayı planlıyorsanız sizler için grup ve kanalları çok uygun fiyatlara  en hızlı bir şekilde hazırlayabiliyoruz!
50K-2000TL | 100K-4000TL
(Fiyatlar Telegram güncellemelerine bağlı olarak değişkenlik gösterebilir.
(Bu fiyatlar sadece yeni açılacak grup ve kanallar için geçerlidir.)


Online Telegram Satın Al Whatsapp ile Telegram Satın Al Telegram İle Satın Al
Nasıl Telegram Takipçi Satın Alabilirim?

En güvenilir ve kaliteli Telegram takipçi hilesi satın almak için 724sosyal.com 'dan sipariş oluşturmanız yeterlidir. Hiçbir zaman sizin telegram şifrenize ihtiyaç duymayız! Siparişlerinizde kanal veya gruplarınızın linkini ve kaç üye göndermek istediğinizi belirtmeniz yeterlidir. 724sosyal.com gece-gündüz farketmeksizin siparişlerinizi otomasyon yazılımı ile işleme alır ve gönderim yapmaya başlar. İki şekilde sipariş oluşturabilirsiniz:


 • 1- Ücretsiz Üye Olarak Sipariş Ver! (Önerilir)

  -Sitemize buraya tıklayarak açılan ekrandan ücretsiz kayıt olun: https://724sosyal.com/tr/
  (Belirleyeceğiniz şifre sadece 724sosyal.com hesabınıza giriş yapmanız için gerekli olan şifredir, bu alana sosyal medya hesaplarınızın şifresini girmeyiniz.Hiçbir zaman sizin hesaplarınızın şifresine ihtiyaç duymaz ve talep etmeyiz.)

  -Üye olduktan sonra anasayfadan üye girişi yapınız sonra menüden "Bakiye Yükle" sayfasından hesabınıza dilediğiniz miktarda havale-kredi kartı veya bitcoin ile bakiye yükleyiniz. Yükleme yaptıktan 1-2 dk. içerisinde yüklediğiniz para 724sosyal.com hesabınıza eklenecektir.Bakiyenizi dilediğiniz sosyal medya platformu için sipariş verebilirsiniz.

  -Hesabınıza bakiyeniz eklendikten sonra tekrar menüden "Sipariş Ver" sayfasını açınız ve "Kategori" kısmından Telegram'ı seçin ardından "Hizmet" kısmında kendinize uygun hizmeti seçin ve "Bağlantı" alanına kanalınızın veya grubunuzun url adresini ekleyin ardından "Miktar" kısmına ne kadar göndermek isteğinizi belirtin miktara göre toplam fiyat otomatik değişecektir. Sipariş ver butonuna bastığınızda hesabınızdaki bakiyeden siparişi tutarı alınacak ve siparişiniz otomatik olarak işleme alınacaktır.


 • 2- Üyeliksiz Hızlı Sipariş Ver! 

  -"Telegram Hızlı Sipariş" sayfasına ulaşmak için buraya tıklayınız.

  -Kendinize uygun bir hizmeti seçtikten sonra  "Bağlantı" alanına telegram kanalınızın veya grubunuzun url adresini ekleyin ardından "Miktar" kısmına ne kadar göndermek isteğinizi belirtin miktara göre toplam fiyat otomatik değişecektir, İsim, Soyisim, E-posta bilgilerinizi de girdikten sonra ödeme yönteminizi seçip "Sipariş Ver" butonuna bastığınızda ödeme ekranına yönlendirilirsiniz ödemeniz tamamlandıktan sonra siparişiniz otomatik olarak işleme alınacaktır.

Nasıl Destek Alabilirim?

724sosyal.com sipairişleriniz ve tüm sipariş öncesi soru,sorun veya isteklerinizi bize üye girişi yaptıktan sonra menüden "Destek Talepleri" sayfasından "Destek Talebi Oluştur" butonuna basarak iletebilirsiniz. Destek taleplerin 7/24 aktif destek ekibimiz tarafından incelenir ve en kısa sürede yanıtlanır.   

Telegram Nedir?

Bir Rus yazılım geliştiricisi tarafından tasarlanan, geliştirilen ve en önemli özelliği programdan anında uçtan uca şifreli mesajlaşma sağlanabilmesi ve telefon ve tabletler dışından birçok cihazda kolaylıkla kullanılabilmesidir. Türkiye'de en çok kullanılan WhatsApp özellikleri de Telegram içinde fazlasıyla mevcuttur. Telegram, giderek büyüyen bir platform haline geliyor. Bu nedenle, sosyal dünyadaki değeri her geçen gün artmaktadır. Kullanıcılar giderek Telegram'a yöneliyor ve dahası, Telegram tüm bu büyüme trendinin farkında ve yeni güncellemelerle güçlendirilmeye devam ediyor. Bununla birlikte, sosyal ağlarda işletmeler marka hesaplarında daha çok kullanıcı ve kullanıcı sayısına ulaşmak için gittikçe daha fazla çaba sarf ediyor.

Telegram'ın Özellikleri Nelerdir?

Telegram'da rehberinizdeki diğer kişilerle veya kullanıcı adını bildiğiniz kişiler ile mesajlaşabilir, herkese açık bir kanal oluşturak paylaşımlarınızı kanalınıza üye olan kişiler yayınlayabilir ayrıca belirli kişileri dahil edebileceğiniz bir grup oluşturarak birçok kişininde mesajlaşabileceği bir ortam yaratmak mümkündür. Hesabınıza telefon,tablet,web ve masaüstü yazılımdan erişebilirsiniz. Telegram'ın binlerce uygulama içi ek modüllerini ve özelliklerini ihlal etmeden dosya ve görsel gönderebilirsiniz.

İstek üzerine gönderilen dosyalar ve uygulamalar için bir şifreleme işlevi sağlanabilir. Bu süreçte 256 bit AES şifreleme, 2048 bit RSA şifreleme şeklindedir. En büyük özelliklerinden biri düzgün, büyük dosya paylaşımı sağlamasıdır. Bu dosyalar doc, mp3 ve zip gibi birçok uygulamaları içerir.Anlık mesajlaşma sırasında GIF kullanımı ve video düzenleme de sağlanır.

Telegram ücretsizdir; telefon, tablet ve bilgisayar üzerinde kullanılabilir, reklamsız çalışır ve gizlilik ve güvenlik ön plandadır. Böylece, uçtan uca şifreleme oluşturarak gizli sohbet özelliğini kullanabilirsiniz.

Telegram Nasıl Kullanılır?

Akıllı bir cihaza veya bilgisayar ortamına doğrudan indirme sağlayabilir veya direkt web üzerinden tarayıcınız ile hesabınıza erişebilirsiniz. Bir hesabınız olması için gsm hattına sahip olmanız gereklidir. İndirme işleminden sonraki adımlarda telefon numaranız ve bilgileriniz ile hesabınızı kaydedebilirsiniz. Telefon numaranıza gelecek olan doğrulama smsi ile hesap giriş güvenliğiniz sağlanır daha sonra farklı cihazlarda da Telegram hesabınıza giriş yaparken sms yerine sistem size otomatik olarak uygulama içinden şifre doğurulaması göndermektedir.  

Telegram için Kanal Üyesi, Kanal Takipçisi Satın Al

Telegram kanal üye sayısındaki artış, kanalın içeriğini ve popülaritesini ile doğru orantılıdır denilebilir. Kanal üye sayısının fazla olması kanalı ilk kez ziyaret eden kullanıcıların ilgisini artırır.Bu sebeple kanal yöneticileri ve içerik editörleri, düzenli olarak kanala içerik yayınlamakla birlikte, kanal kitlesini doğru analiz ederek  üyeleri arttırmak için doğru işlemleri gerçekleştirmeye özen göstermelidir.

Kanalın oluşturulduğu ilk günlerinde bunu yapmak zordur. Ancak, güvenli bir şekilde Telegram takipçi satın almak hem kanalın tanıtımının artırmasına yardımcı olacaktır hemde kanalınızı ilk defa ziyaret edecek kişiler için kanal üyesi fazla prestiji sağlayarak Telegram hilesi gibi güvenli olmayan araçlardan sizi kurtarmış olacaktır.

Telegram için Grup Üyesi, Grup Takipçisi Satın Al

Telegram'da bir grup oluşturulduğunda, kullanıcılar genellikle popülerlik göstergesi olarak grup üye sayısına dikkat ederler. Grup kitlesindeki üyelerin fazla olması grup içerisindeki içeriklerin daha hızlı yanıtlanacağı ve fikir alışverişlerinde çok sesli bir ortam hazırlayacağı için her zaman çok tercih edilen bir durumdur. Bu, içerik üzerinde çalışmanıza ve kitlenizi genişletmenize olanak tanır. 

Grup üyesi miktarı ilk ziyaretçilerin gruba dahil olması konusunda karar vermede önemli bir unsurdur, kullanıcılar üye sayısı az bir grup içerisinde işlevsizce yer almak istemezler Bu nedenle, oluşturulan grubun ilk günlerinde gruba maksimum üye sağlamak için Telegram gruba üye satın almak çok daha hızlı ve işlevsellik kazandırır. 

Telegram Gönderi Görüntülenme Satın Al

Üyeler bir Telegram kanalına girdiğinde, sadece içeriklere, görsellerin kalitesine, paylaşımların sürekliliğine değil, aynı zamanda gönderilerin okuyucu sayısını yani gönderilerin kaç kişi tarafından görüntülendiğini de dikkate alır.Bir Telegram kanalında görüntülemeye bağlı olarak, kullanıcı içeriklerin ne kadar ilgi duyulduğunu anlayabilir. 

Telegram gönderilerine görüntülenme satın alarak kanal üye sayınız ile gönderi görüntülenme arasındaki farkları kapatabilirsiniz.Bir kanalın 10bin üyesi olmasında rağmen kanalda paylaşılan postları sadece 200 kişinin görüntülüyor olması kanala yeni gelecek üyeler için tercih edilmeyecek, prestij kaybı yaşatacak bir durumdur.

Neden Telegram takipçileri satın almalısınız?

Bugün, teknolojinin gelişmesiyle, birçok insan sosyal ağlarda iletişim kurabilir. Özellikle Telegram aracılığıyla birçok insanla iletişim kurmak çok daha kolaydır. Sosyal ağlara ek olarak, artık ürünleri ve satışları tanıtmak için kullanılıyor.Kişisel sayfanızı, işyerinizin veya markanızın Telegram sayfanızı geliştirmek ve daha fazla kişiyi çekmek istiyorsanız, makalemizi okumaya devam edin, çünkü daha fazla Telegram takipçisini hızlı ve kolay bir şekilde bulmanıza olanak tanır.

Şimdi insanlar bu büyüyen ağda belirli bir kitleye sahip insanları takip etmeyi tercih ediyor. Aynı konuya hakim olan birçok Telegram hesabı vardır, ancak kullanıcıların en çok neye dikkat ettikleri ve ilk kez baktıkları takipçi sayısıdır bununla birlikte, aynı kitleye hitap eden başka bir Telegram sayfasının içeriği başarılı olsa bile, bunu artırmak çok zordur çünkü insanlar Telegram kanal ve gruplarında her zaman çok üyesi olan kanal ve gruplara katılmayı tercih eder. Bu noktada hedefinize daha hızlı ulaşma noktasında Telegram takipçisi satın almak  sizin için en önemli araçlardan birisidir.

Telegram takipçi satın almak güvenilir mi?

Organik takipçi sayısını artırmak kolay değildir. Yıllarca süren çabalara rağmen hedef kullanıcı sayısına ulaşamamış birçok sosyal hesap vardır. Telegram grup veya kanallarınızdaki üye sayısını artırmanın en iyi yollarından birisi yeni gelecek organik kullanıcılara prestijli bir görünüm izlenimi vermesi için Telegram takipçisi satın almaktır. 

Sistemlerimizdeki tüm servisler güvenli ve spam algoritmasına takılmamaktadır. Şuana dek tamamladığımız 30.000+ den fazla siparişlerde herhangi bir ban senaryosu ile karşılaşmadık. Telegram her ne kadar sürekli güvenli bir platform olmak için güncelleme sağlasa da takipçi satın alma işlemine tespit etse dahi kimin tarafından yaptırıldığını tespit edemediği için kanal veya grup yöneticilerine herhangi bir yaptırım uygulayamamaktadır.

724sosyal.com güvenilir mi?

Siparişleriniz için şifre veya mail vermenize ihtiyaç yoktur. Kanal linkini ve üye miktarını belirterek verdiğiniz siparişler anında işleme alınır ve teslim edilir. Ödemelerinizi havale ve PAYTR altyapasında çalışan sanal poslarımız ile kredi kartı ile gerçekleştirebilirsiniz.