Tumblr takipçi, beğeni ve reblog satın al, daha çok popüler ol ve blogunda gerçek hayranlara sahip ol! Hemen ücretsiz kayıt ol ve sipariş ver.

Tumblr bir sosyal ağ ve mikro blog sitesidir. Kullanıcılar Tumblr bloglarında metin güncelleme, fotoğraf, alıntı, bağlantı, müzik ve video paylaşmalarını sağlar. 380 milyondan fazla kayıtlı blogu olduğu gerçeği ile hiç tartışmasız piyasadaki en çok beğenilen blog sitelerindendir. Yaş demografisi, gençlere ve en aktif sosyal medya kullanıcılarına hizmet verir ve üyeleri için vazgeçilmez bir platform olma özelliği özellikle çok dikkat çekmektedir ayrıca seo kalitesi nedeni ile dış bağlantı vermek isteyen kullanıcılar Tumblr'u tercih etmektedir.

Diğer tüm sosyal medya platformları sınırlı tasarım esnekliğine sahip standartlaştırılmış profil sayfalarına sahipken, Tumblr'u diğer platformlardan daha özel kılan şey sitenin serbest biçimli tasarım altyapısı ve kullanıcıların kendi sayfalarını çok büyük ölçüde kendi isteklerine göre tasarlayıp özelleştirebilmesidir.

Nasıl Tumblr Takipçi ve Beğeni Satın Alabilirim?

En güvenilir ve kaliteli Tumblr takipçi, beğeni ve reblog satın almak için 724sosyal.com 'dan sipariş oluşturmanız yeterlidir. Hiçbir zaman sizin Tumblr şifrenize ihtiyaç duymayız! Siparişlerinizde profilinizin, veya gönderinizin linkini ve kaç takipçi, beğeni veya reblog göndermek istediğinizi belirtmeniz yeterlidir. 724sosyal.com gece-gündüz farketmeksizin siparişlerinizi otomasyon yazılımı ile işleme alır ve gönderim yapmaya başlar. İki şekilde sipariş oluşturabilirsiniz:

 • 1-Ücretsiz Üye Olarak Sipariş Ver! (Önerilir)

  -Sitemize buraya tıklayarak açılan ekrandan ücretsiz kayıt olunhttps://724sosyal.com/tr/
  (Belirleyeceğiniz şifre sadece 724sosyal.com hesabınıza giriş yapmanız için gerekli olan şifredir, bu alana sosyal medya hesaplarınızın şifresini girmeyiniz.Hiçbir zaman sizin hesaplarınızın şifresine ihtiyaç duymaz ve talep etmeyiz.)

  -Üye olduktan sonra anasayfadan üye girişi yapınız sonra menüden "Bakiye Yükle" sayfasından hesabınıza dilediğiniz miktarda havale-kredi kartı veya bitcoin ile bakiye yükleyiniz. Yükleme yaptıktan 1-2 dk. içerisinde yüklediğiniz para 724sosyal.com hesabınıza eklenecektir.Bakiyenizi dilediğiniz sosyal medya platformu için sipariş verebilirsiniz.

  -Hesabınıza bakiyeniz eklendikten sonra tekrar menüden "Sipariş Ver" sayfasını açınız ve "Kategori" kısmından Tumblr'u seçin ardından "Hizmet" kısmında kendinize uygun hizmeti seçin ve "Bağlantı" alanına profilinizin, veya gönderinizin url adresini ekleyin ardından "Miktar" kısmına ne kadar göndermek isteğinizi belirtin miktara göre toplam fiyat otomatik değişecektir. Sipariş ver butonuna bastığınızda hesabınızdaki bakiyeden siparişi tutarı alınacak ve siparişiniz otomatik olarak işleme alınacaktır.

 • 2-Üyeliksiz Hızlı Sipariş Ver!

  "Tumblr Hızlı Sipariş" sayfasına ulaşmak için buraya tıklayınız.

  -
  Kendinize uygun bir hizmeti seçtikten sonra  "Bağlantı" alanına profilinizin veya gönderinizin url adresini ekleyin ardından "Miktar" kısmına ne kadar göndermek isteğinizi belirtin miktara göre toplam fiyat otomatik değişecektir, İsim, Soyisim, E-posta bilgilerinizi de girdikten sonra ödeme yönteminizi seçip "Sipariş Ver" butonuna bastığınızda ödeme ekranına yönlendirilirsiniz ödemeniz tamamlandıktan sonra siparişiniz otomatik olarak işleme alınır ve Tumblr takipçiniz arttırılır veya Tumblr beğeni, reblog gönderimi sağlanır.

Hangi Tumblr Hizmetlerini Satın Alabilirsiniz?

Nasıl Destek Alabilirim?


724sosyal.com Tumblr siparişleriniz ve tüm sipariş öncesi soru,sorun veya isteklerinizi bize üye girişi yaptıktan sonra menüden "Destek Talepleri" sayfasından "Destek Talebi Oluştur" butonuna basarak iletebilirsiniz. Destek taleplerin 7/24 aktif destek ekibimiz tarafından incelenir ve en kısa sürede yanıtlanır.

Neden Tumblr Takipçi, Beğeni ve Reblog Hilesi Satın Almalısınız?


Tumblr'ın Instagram ve Twitter'a göre çok daha küçük bir kullanıcı tabanı olmasına rağmen, kullanıcıları oldukça aktiftir. Tumblr pazarlamasının öne çıkan özelliklerinden bazıları şunlardır:

 • Tumblr kullanıcıları okumayı sever ve ilgisini çeken uzun bir içeriği dahi okumak ister.
 • Tumblr üyeleri beğendiği içeriği paylaşmaktan çekinmez bu sayede içeriklerin daha çok kitlelere ulaşması için vazgeçilmez bir platformdur.
 • Geri bildirim almak isteyen kişiler mutlaka Tumblr'dan hoşlanır diğer sosyal medya platformlarından farklı olarak Tumblr kullanıcıları etkileşimi sever yorumlar ile geri bildirimde bulunmaktan çekinmez.
 • Tumblr genç bir kitleye sahip olması marka değeri oluşturmak isteyen işletmeler için tercih edilen bir reklam alanıdır.
 • Web sitesi sahipleri, webmaster ve seo optimizasyonu yapan kişiler Tumblr kalitesinden faydalanarak Google'daki sıralamasını üst seviyelere çıkarmasına zemin hazırlar.

Tüm bunlarla birlikte Tumblr diğer platformladan çok farklı çalışır ve oradan popüler olmak veya bir kitleye hitap edebilmek için çok çalışmanız ve diğer platformlardan bağımsız bir planlama yapmanız gerekir ancak yeni bir hesap ile gönderilerinizi daha çok kitleye ulaştırmanız ve takipçi kazanmanız çok zordur bu noktada Tumblr'da var olmanız için 724sosyal.com'dan Tumblr takipçi satın almak ve yine gönderileriniz Tumblr beğeni satın almanız sizlere hız kazandıracak ve hedeflerinize ulaşmanız için kolaylık sağlayacaktır.  

Tumblr Takipçi ve Beğeni Satın Almak Güvenilir Mi?

Tumblr takipçi ve beğeni satın almak %100 güvenlidir. Servislerimiz organik kitlelerden oluşur bu sebeple Tumblr blogunuzu kesinlikle olumsuz etkileşim yaratmaz.

Sıkça sorulan sorulardan birisi "Tumblr hesabım engellenir mi?". Bu sorunun yanıtı Tumblr ve tüm sosyal medya platformları için aynıdır. Milyonlarca insan, siyasiler, fenomenler, sanatçılar hesap kalitelerini arttırmak keşfedilme oranlarını yükseltmek ve daha prestijli bir izlenim sağlamak için takipçi, beğeni satın almak için sosyal medya hizmetleri ajanslarından yardım ve destek alır. Sitemizdeki servisler hesaplarınızın engellenmesine yol açmaz, hizmetlerimizin tamamı organik bir şekilde tamamlanır.

724sosyal.com güvenilir mi?

Siparişleriniz için hiçbir zaman şifre veya mail vermenize ihtiyacımız yoktur. Kanal linkini ve üye miktarını belirterek verdiğiniz siparişler anında işleme alınır ve teslim edilir. Ödemelerinizi havale ve PAYTR altyapasında çalışan sanal poslarımız ile kredi kartı ile gerçekleştirebilirsiniz.