Vkontakte (Vk.com) sayfa, grup ve profilinizdeki takipçileri arttırmak için uygun fiyatlara takipçi satın alabilir, gönderilerin beğeni ve izlenme sağlayabilirsiniz! 

Rusya ve Ukrayna ve eski sovyet ülkelerinde çok popüler sosyal medya platformu olan Vkontakte, Türkçe dil desteği ile Türkiye'den kullanıcılara da erişmeyi hedefliyor. Genel özellikleri Facebook ile çok benzerlik göstermekle birlikte, sade ve yalın arayüzü ile basit kullanıcı deneyimi ile üyelerinin beğenisi kazanmayı başarmıştır. Telegram'ın kurucusu olan Pavel Durov aynı zamanda VK'nın da kurucusu ve hissedarıdır. Mail.ru 'da yaptığı yatırımlar ile Vk.com hissedarları arasındadır. Merkezi Rusya'da olmakla birlikte 2006 yılında hizmet vermeye başlayan Vk.com birçok ülkede aktif olarak hizmet vermektedir. Vkontakte çok büyük rakiplerine rağmen giderek büyüyen bir platform olmaya devam ediyor. Zaman kaybetmeden kişiler ve firmalar Vkontakte'de var olmak için çaba sarf ediyor. Vk.com'un güvenlik politikaları da üyelerinin tercih etmesinde büyük etken...

Nasıl Vkontakte (VK.com) Takipçi Satın Alabilirim?

En güvenilir ve kaliteli Vkontakte (Vk.com) takipçi hilesi satın almak için 724sosyal.com 'dan sipariş oluşturmanız yeterlidir. Hiçbir zaman sizin vk.com şifrenize ihtiyaç duymayız! Siparişlerinizde sayfa, grup veya profil linkini ve kaç takipçi göndermek istediğinizi belirtmeniz yeterlidir. 724sosyal.com gece-gündüz farketmeksizin siparişlerinizi otomasyon yazılımı ile işleme alır ve gönderim yapmaya başlar. İki şekilde sipariş oluşturabilirsiniz:

 • 1-Ücretsiz Üye Olarak Sipariş Ver! (Önerilir)

  -Sitemize buraya tıklayarak açılan ekrandan ücretsiz kayıt olun: https://724sosyal.com/tr/
  (Belirleyeceğiniz şifre sadece 724sosyal.com hesabınıza giriş yapmanız için gerekli olan şifredir, bu alana sosyal medya hesaplarınızın şifresini girmeyiniz.Hiçbir zaman sizin hesaplarınızın şifresine ihtiyaç duymaz ve talep etmeyiz.)

  -Üye olduktan sonra anasayfadan üye girişi yapınız sonra menüden "Bakiye Yükle" sayfasından hesabınıza dilediğiniz miktarda havale-kredi kartı veya bitcoin ile bakiye yükleyiniz. Yükleme yaptıktan 1-2 dk. içerisinde yüklediğiniz para 724sosyal.com hesabınıza eklenecektir.Bakiyenizi dilediğiniz sosyal medya platformu için sipariş verebilirsiniz.

  -Hesabınıza bakiyeniz eklendikten sonra tekrar menüden "Sipariş Ver" sayfasını açınız ve "Kategori" kısmından Vk.com (Vkontakte) 'yi seçin ardından "Hizmet" kısmında kendinize uygun hizmeti seçin ve "Bağlantı" alanına sayfanızın,grubunuzun veya profilinizin url adresini ekleyin ardından "Miktar" kısmına ne kadar göndermek isteğinizi belirtin miktara göre toplam fiyat otomatik değişecektir. Sipariş ver butonuna bastığınızda hesabınızdaki bakiyeden siparişi tutarı alınacak ve siparişiniz otomatik olarak işleme alınacaktır.

 • 2-Üyeliksiz Hızlı Sipariş Ver!

  - "Vkontakte Hızlı Sipariş" sayfasına ulaşmak için buraya tıklayınız.

  -
  Kendinize uygun bir hizmeti seçtikten sonra  "Bağlantı" alanına sayfanızın,grubunuzun veya profilinizin url adresini ekleyin ardından "Miktar" kısmına ne kadar göndermek isteğinizi belirtin miktara göre toplam fiyat otomatik değişecektir, İsim, Soyisim, E-posta bilgilerinizi de girdikten sonra ödeme yönteminizi seçip "Sipariş Ver" butonuna bastığınızda ödeme ekranına yönlendirilirsiniz ödemeniz tamamlandıktan sonra siparişiniz otomatik olarak işleme alınır ve takipçilerinizin gönderimi sağlanır.

Nasıl Destek Alabilirim?

724sosyal.com siparişleriniz ve tüm sipariş öncesi soru,sorun veya isteklerinizi bize üye girişi yaptıktan sonra menüden "Destek Talepleri" sayfasından "Destek Talebi Oluştur" butonuna basarak iletebilirsiniz. Destek taleplerin 7/24 aktif destek ekibimiz tarafından incelenir ve en kısa sürede yanıtlanır.

Neden Vkontakte Takipçi Satın Almalıyım?

Profil hesapları, işletme sayfaları veya topluluk grupları, güvenilirliklerini ve görünürlüğünü artırmak için takipçi sayısı çok önemlidir. Hızlı ve daha uygun VK takipçileri satın almak, profilinize gelen trafiği artırma ve kısa bir süre içinde popülaritenizi artırma potansiyeline sahiptir. Yeni profiller veya sayfaların popüler olmasını sağlamak için hızlıca VK takipçisi satın alarak destek alabilir. Profil, sayfa veya gruplarınız Vkontakte'de üst sıralarda yer alacak ve daha fazla takipçi ve aktif kullanıcı kazanma fırsatı elde edeceksiniz.

Vkontakte (VK.com) takipçi satın almak güvenilir mi?

Evet, güvenlidir. Hesabınızın güvenliğini ve gizliliğinizi sağlamak için birden fazla önlem alıyoruz. Şifrenizi veya giriş bilgilerinizi istemiyoruz ve VK'nın hizmet şartlarını asla ihlal etmiyoruz. Dünyanın her yerinden VK.com Takipçilerimizi seven ve daha fazla sipariş vermeye devam eden binlerce memnun müşterimiz var! Sistemimiz organik takipçi sayısını artırmak kolay değildir. Yıllarca süren çabalara rağmen hedef kullanıcı sayısına ulaşamamış birçok vk.com hesabı var.

Sistemlerimizdeki tüm servisler güvenli ve spam algoritmasına takılmamaktadır. Şuana dek tamamladığımız 30.000+ den fazla siparişlerde herhangi bir ban senaryosu ile karşılaşmadık. Vk.com her ne kadar sürekli güvenli bir platform olmak için güncelleme sağlasa da takipçi satın alma işlemine tespit etse dahi kimin tarafından yaptırıldığını tespit edemediği için kanal veya grup yöneticilerine herhangi bir yaptırım uygulayamamaktadır.

724sosyal.com güvenilir mi?

Siparişleriniz için hiçbir zaman şifre veya mail vermenize ihtiyacımız yoktur. Kanal linkini ve üye miktarını belirterek verdiğiniz siparişler anında işleme alınır ve teslim edilir. Ödemelerinizi havale ve PAYTR altyapasında çalışan sanal poslarımız ile kredi kartı ile gerçekleştirebilirsiniz.