Odnoklassniki (OK.ru) profiliniz veya gruplarınız için üye (abone) ve gönderileriniz için beğeni ve paylaşım satın alabilirsiniz!

Odnoklassniki (OK.ru), Mail.Ru Group'a ait bir sosyal medya platformudur. Rusya ve Kazakistan'da en popüler sosyal medya platformlarından birisidir.Proje 4 Mart 2006'da başlatıldı. Her gün 70 milyondan fazla aktif kullanıcı, her gün 300 milyondan fazla video görüntülemesi yapılmaktadır. "Odnoklassniki" CIS ülkelerinde popüler bir sosyal ağ olan "Vkontakte"den sonra ikinci sırada yer alırken getirdiği Türkçe desteği ile Türkiye'de de hizmet vermeye başlamıştır.

Nasıl Odnoklassniki (OK.ru) Hizmetleri Satın Alabilirim?

En güvenilir ve kaliteli Odnoklassniki (OK.ru) takipçi hilesi satın almak için 724sosyal.com 'dan sipariş oluşturmanız yeterlidir. Hiçbir zaman sizin ok.ru şifrenize ihtiyaç duymayız! Siparişlerinizde sayfa, grup veya profil linkini ve kaç takipçi göndermek veya beğeni, izlenme göndermek istediğinizi belirtmeniz yeterlidir. 724sosyal.com gece-gündüz farketmeksizin siparişlerinizi otomasyon yazılımı ile işleme alır ve gönderim yapmaya başlar. İki şekilde sipariş oluşturabilirsiniz:

 • 1-Ücretsiz Üye Olarak Sipariş Ver! (Önerilir)

  -Sitemize buraya tıklayarak açılan ekrandan ücretsiz kayıt olunhttps://724sosyal.com/tr/
  (Belirleyeceğiniz şifre sadece 724sosyal.com hesabınıza giriş yapmanız için gerekli olan şifredir, bu alana sosyal medya hesaplarınızın şifresini girmeyiniz.Hiçbir zaman sizin hesaplarınızın şifresine ihtiyaç duymaz ve talep etmeyiz.)

  -Üye olduktan sonra anasayfadan üye girişi yapınız sonra menüden "Bakiye Yükle" sayfasından hesabınıza dilediğiniz miktarda havale-kredi kartı veya bitcoin ile bakiye yükleyiniz. Yükleme yaptıktan 1-2 dk. içerisinde yüklediğiniz para 724sosyal.com hesabınıza eklenecektir.Bakiyenizi dilediğiniz sosyal medya platformu için sipariş verebilirsiniz.

  -Hesabınıza bakiyeniz eklendikten sonra tekrar menüden "Sipariş Ver" sayfasını açınız ve "Kategori" kısmından Vk.com (Vkontakte) 'yi seçin ardından "Hizmet" kısmında kendinize uygun hizmeti seçin ve "Bağlantı" alanına sayfanızın,grubunuzun veya profilinizin url adresini ekleyin ardından "Miktar" kısmına ne kadar göndermek isteğinizi belirtin miktara göre toplam fiyat otomatik değişecektir. Sipariş ver butonuna bastığınızda hesabınızdaki bakiyeden siparişi tutarı alınacak ve siparişiniz otomatik olarak işleme alınacaktır.

 • 2-Üyeliksiz Hızlı Sipariş Ver!

  "Odnoklassniki (OK.ru) Hızlı Sipariş" sayfasına ulaşmak için buraya tıklayınız.

  -
  Kendinize uygun bir hizmeti seçtikten sonra  "Bağlantı" alanına sayfanızın,grubunuzun, profilinizin veya gönderinizin url adresini ekleyin ardından "Miktar" kısmına ne kadar göndermek isteğinizi belirtin miktara göre toplam fiyat otomatik değişecektir, İsim, Soyisim, E-posta bilgilerinizi de girdikten sonra ödeme yönteminizi seçip "Sipariş Ver" butonuna bastığınızda ödeme ekranına yönlendirilirsiniz ödemeniz tamamlandıktan sonra siparişiniz otomatik olarak işleme alınır ve takipçilerinizin gönderimi sağlanır.

Hangi Ok.ru Hizmetlerini Satın Alabilirsiniz?

 • Odnoklassniki (Ok.ru) profiliniz için arkadaş satın alabilirsiniz.
 • Odnoklassniki (Ok.ru) grubunuz için üye satın alabilirsiniz.
 • Odnoklassniki (Ok.ru) sayfanız için üye satın alabilirsiniz.
 • Odnoklassniki (Ok.ru) gönderileriniz için beğeni satın alabilirsiniz.
 • Odnoklassniki (Ok.ru) gönderileriniz için paylaşım satın alabilirsiniz.

Nasıl Destek Alabilirim?

724sosyal.com siparişleriniz ve tüm sipariş öncesi soru,sorun veya isteklerinizi bize üye girişi yaptıktan sonra menüden "Destek Talepleri" sayfasından "Destek Talebi Oluştur" butonuna basarak iletebilirsiniz. Destek taleplerin 7/24 aktif destek ekibimiz tarafından incelenir ve en kısa sürede yanıtlanır.

Neden Odnoklassniki (OK.ru) Hizmetleri Satın Almalıyım?

Odnoklassniki yani bilinen diğer adı ile OK.ru eski sovyet ülkelerindeki ciddi üye potansiyeli ile gelecek vadeden bir sosyal medya platformu olmak ile birlikte Türkçe desteği ile Türkiye'den de ciddi erişimler almaya başlamasıyla birlikte öncelikle eski sovyet ülkelerine satış yapan kişiler hem kişisel profiller oluşturmaya hemde OK.ru 'da işletmelerinin var olmasını sağlayarak daha çok potansiyel müşteriye erişmeyi hedeflemektedir. 

Odnoklassniki (OK.ru) Hizmetleri Satın Almak Güvenilir Mi?

Vereceğiniz siparişler ile sistemimiz tarafından yapılan işlemler kesinlikle organik bir şekilde işleme alınır. OK.ru hesabınıza herhangi bir zarar vermez aksine profilinize değer katacaktır. Siparişlerinizde kesinlikle şifrenize ihtiyaç duymayız sadece sipariş vereceğiniz öğenin url adresini ve miktarını belirtmeniz yeterlidir.

724sosyal.com Güvenilir Mi?

Siparişleriniz için hiçbir zaman şifre veya mail vermenize ihtiyacımız yoktur. Kanal linkini ve üye miktarını belirterek verdiğiniz siparişler anında işleme alınır ve teslim edilir. Ödemelerinizi havale ve PAYTR altyapasında çalışan sanal poslarımız ile kredi kartı ile gerçekleştirebilirsiniz.